Prehľad produktov
| Položka | Popis |
| Názov produktu | Oceľová rúra zváraná ponorom pre stavebníctvo |
| Typ produktu | Zvárané oceľové potrubie s žiarovo{0}}pozinkovaným povlakom |
| Hlavná aplikácia | Podpora konštrukcie, preprava tekutín a plynov, oplotenie, priemyselné inžinierstvo |
| Hlavná výhoda | Jednotný zinkový povlak, silná priľnavosť, vynikajúca odolnosť proti korózii, dlhá životnosť, spĺňa medzinárodné stavebné normy |
Základné špecifikácie produktu
| Parameter | Podrobnosti |
| Technika | ERW (elektricky odporovo zvárané) |
| Základný materiál | Uhlíková oceľ |
| Dostupné triedy ocele | Q195, Q215, Q235, Q345, SS400, A36, ASTM A53 Grade B, S235GT (EN 10219), STK400 (JIS G3444) |
| Tvar sekcie | Okrúhle / štvorcové / obdĺžnikové |
| Vonkajší priemer (okrúhle potrubie) | 17 mm (0,67") - 406.4 mm (16") |
| Štvorcová veľkosť potrubia | 10 mm × 10 mm - 500 mm × 500 mm |
| Obdĺžnikový rozmer potrubia | 10 mm × 20 mm - 400 mm × 600 mm |
| Hrúbka steny | 0,8 mm - 18 mm |
| Štandardná dĺžka | 3m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m, 13.5m |
| Vlastná dĺžka | K dispozícii na vyžiadanie |
Limity chemického zloženia (%)
| Oceľ triedy | C (max.) | Si (max.) | Mn (max.) | P (max.) | S (max.) |
| Q235 (GB/T 3091) | 0.22 | 0.35 | 1.4 | 0.045 | 0.045 |
| S235GT (EN 10219) | 0.2 | - | 1.4 | 0.04 | 0.04 |
| ASTM A53 stupeň B | 0.3 | - | 1.2 | 0.05 | 0.045 |
| STK400 (JIS G3444) | 0.25 | - | - | 0.04 | 0.04 |
Špecifikácia zinkového povlaku
| Typ produktu | Hmotnosť zinkového povlaku | Funkcia povlaku |
| Žiarovo pozinkované zvárané potrubie | 40 g/m² - 275g/m² (dá sa prispôsobiť až do 500 g/m²) | Rovnomerné spojenie, obetavá ochrana proti korózii, 15x dlhšia životnosť ako u oceľových rúr bez povrchovej úpravy |
Dostupné konečné ošetrenie
| Možnosť | Podrobnosti |
| 1 | Obyčajný koniec |
| 2 | Skosený koniec |
| 3 | Závitový koniec so spojkou / uzáverom |
| 4 | Redukčný / Socket End |
| Koniec ochrany | K dispozícii je plastový uzáver / chránič železa |
Súlad a štandardy
| Štandardná kategória | Zahrnuté štandardy |
| Čínske národné normy | GB/T 3091, GB/T 13793, GB/T 14291, GB 3640 |
| Americké normy | ASTM A53, ASTM A36, ASTM F1083, ANSI B 36.10 |
| európskych noriem | EN 10219, EN 39, DIN EN 10025 |
| Japonské štandardy | JIS G3444 |
| Britské normy | BS 1387 |
Kľúčové vlastnosti produktu
| Funkcia | Podrobný popis |
| Odolnosť proti korózii | Proces žiarovej{0}}galvanizácie ponorí zvárané oceľové rúry do roztaveného zinku s teplotou 450 stupňov, čím sa vytvorí pevný povlak zo zliatiny zinku-železa. Vrstva zinku funguje ako obetná anóda, ktorá ako prvá korodovala, aby chránila oceľ pod ňou, čím poskytuje dlhotrvajúcu-ochranu proti korózii aj v drsnom prostredí. |
| Vysoká pevnosť a spoľahlivosť | Zváracia technika ERW zaisťuje konzistentnú hrúbku steny a vysokú štrukturálnu pevnosť, ktorá je vhodná pre náročné{0}}konštrukčné aplikácie. Prvotriedny základný materiál z uhlíkovej ocele zaručuje vynikajúcu zvárateľnosť a mechanické vlastnosti. |
| Jednotná kvalita náteru | Prísna predúprava morením odstraňuje oxid železa z povrchu potrubia, výsledkom čoho je hladký, rovnomerný zinkový povlak so silnou priľnavosťou, ktorý zabraňuje odlupovaniu a odlupovaniu. |
| Podpora prispôsobenia | Prijmite vlastnú veľkosť, hrúbku, hmotnosť zinkového povlaku a konečné spracovanie, aby ste splnili špecifické požiadavky projektu. |
Bežné aplikácie
| Pole aplikácie | Špecifické použitia |
| Stavebníctvo | Konštrukčné lešenia, stavebné konštrukcie, plotové stĺpiky, zábradlia, podpera prístrešku |
| Preprava kvapalín a plynov | Vodovodné potrubie, preprava zemného plynu, protipožiarne potrubie, kanalizácia |
| Priemyselné inžinierstvo | Konštrukcie zariadení na chemické spracovanie, námorné stavby, podporné konštrukcie pre ťažbu |
| Dekorácie a Nábytok | Regály, výstavné stánky, podpery stanov, rámy vonkajšieho nábytku |
Balenie a doprava
| Položka | Podrobnosti |
| Spôsob balenia | Malý vonkajší priemer: v balení s oceľovým pásikom / obalom z plastovej fólie; Veľký vonkajší priemer: Hromadné nakladanie; Vlastné balenie dostupné na požiadanie |
| Prístav zásielky | Prístav Tianjin, Čína |
| Dodacia lehota | 10-30 dní po prijatí zálohy, závisí od množstva objednávky |
| Platobné podmienky | T/T (30% záloha, 70% zostatok pred odoslaním), L/C na dohľad, Western Union |
| Minimálne množstvo objednávky | 2 metrické tony |
| Obchodné podmienky | FOB / CFR / CIF / EXW |
Zobraziť produkty

Popis produktov
FAQ
Otázka: O1: Aký je rozdiel medzi žiarovo pozinkovanou zváranou rúrou a vopred-pozinkovanou zváranou rúrou?
Odpoveď: A: Žiarovo zinkovaná zváraná rúra sa po zváraní spracuje ponorením celej hotovej rúry do roztaveného zinku, čím sa vytvorí hrubší, rovnomernejší zinkový povlak s lepšou priľnavosťou a odolnosťou proti korózii. Vopred-pozinkované potrubie používa na priame zváranie pred-pozinkované oceľové plechy a povlak na oblasti zváraného spoja sa počas výroby poškodí, čo vedie k rýchlejšiemu hrdzaveniu. Pre stavebné projekty, ktoré vyžadujú dlhú životnosť, je spoľahlivejšou voľbou žiarovo pozinkované zvárané potrubie.
Otázka: Q2: Môžete prispôsobiť veľkosť a dĺžku pozinkovaných zváraných rúr tak, aby vyhovovali nášmu stavebnému projektu?
Odpoveď: Áno, plne podporujeme zákazkovú výrobu. Môžeme upraviť vonkajší priemer, hrúbku steny, dĺžku rezu a konečnú úpravu (rovný koniec, skosený koniec, závitový koniec atď.) podľa rozmerových požiadaviek vášho projektu. Stačí nám poslať váš podrobný špecifikačný list a my vám do 2 pracovných dní potvrdíme a zabezpečíme výrobu.
Otázka: O3: Aká je priemerná životnosť žiarovo pozinkovanej zváranej oceľovej rúry na stavbu?
A: A: Životnosť sa líši v závislosti od prostredia. V suchom vnútornom prostredí môžu naše pozinkované zvárané rúry pri správnej inštalácii vydržať viac ako 50 rokov. V bežných vonkajších stavebných podmienkach je životnosť vo všeobecnosti 20-30 rokov. V pobrežných alebo vysoko korozívnych priemyselných oblastiach, keď upravíte hrubší zinkový povlak (275 g/m² alebo viac), môže stále vydržať 15-20 rokov bez vážnej korózie.
Otázka: O4: Aké certifikácie kvality majú vaše stavebné pozinkované zvárané rúry?
Odpoveď: Všetky naše produkty sú v súlade s medzinárodnými normami a sme držiteľmi certifikácie CE pre európske trhy, certifikácie systému manažérstva kvality ISO 9001 a správ o testoch tretej strany SGS-pre hrúbku zinkového povlaku, chemické zloženie a mechanické vlastnosti. Môžeme poskytnúť zodpovedajúce certifikačné dokumenty spolu s dokumentmi o zásielke podľa potreby.
Otázka: O5: Aké je minimálne množstvo objednávky a môžem v jednej objednávke zmiešať rôzne špecifikácie?
Odpoveď: A: Minimálne objednané množstvo pre naše štandardné špecifikácie žiarovo pozinkovaných zváraných rúr je 2 metrické tony. Umožňujeme zmiešať viacero rôznych veľkostí a typov rúr v jednej nádobe, aby sme uspokojili váš dopyt po malých-viacerých šaržách{3}}špecifikácií pre stavebné projekty, čo vám pomôže ušetriť náklady na dopravu.
Otázka: O6: Ako dlho trvá váš výrobný čas pre hromadné objednávky?
Odpoveď: V prípade produktov so štandardnou špecifikáciou, ktoré sú na sklade, môžeme zariadiť odoslanie do 3-7 pracovných dní po prijatí zálohy. Pre hromadné objednávky s vlastnou špecifikáciou je dodacia lehota výroby vo všeobecnosti 10-25 pracovných dní, čo závisí od celkového množstva objednávky a požiadaviek na prispôsobenie. Pri zadávaní objednávky vám poskytneme jasný harmonogram dodania.
Otázka: O7: Môžete akceptovať kontrolu treťou-stranou pred odoslaním?
Odpoveď: Áno, vítame inšpekčné organizácie tretích-stran, ktoré zákazníci určili na vykonanie-kontroly kvality produktu, veľkosti a výkonu náteru na mieste pred odoslaním. Budeme plne spolupracovať pri kontrolných prácach a akékoľvek nekvalifikované produkty budú pred dodaním prepracované alebo vymenené, aby sme zaistili, že dostanete kvalifikované produkty.
Kontaktovať
sme tu pre vás
Tel
Číslo: +86-22-58162536
Kontaktujte priamo
Telefón/Whatsapp:
+86-15822996332
Populárne Tagy: žiarovo pozinkované zvárané oceľové rúry pre stavebníctvo, Čína žiarovo pozinkované zvárané oceľové rúry pre stavebných výrobcov, dodávateľov, továreň


